Медведчук під час передвиборної кампанії почав “обробляти” кандидатів від “Слуги народу”

ДУМКА 23, Липень 2019, 00:11 447
Медведчук під час передвиборної кампанії почав “обробляти” кандидатів від “Слуги народу”

Обраний народним депутатом від партії “Голос” Сергій Рахманін заявив, що кум російського президента Володимира Путіна Віктор Медведчук почав “працювати” з низкою політиків з партії “Слуга народу” ще на стадії передвиборчої кампанії.

Про це він заявив під час свого інтерв’ю Віталію Портникову, передає “Думка“.

Він зазначив, що президенту Володимиру Зеленському слід сильно постаратися, щоб депутати його партії працювали над втіленням його ідей і програми, оскільки може скластися ситуація, коли представники “Слуги народу” будуть працювати на іншу політичну силу.

Рахманін заявив, що у нього є інформація про те, що Віктор Медведчук почав “працювати” з окремими кандидатами від партії “Слуга народу” ще на стадії передвиборчої кампанії.

“Віктор Медведчук почав працювати з деякими кандидатами від «Слуги народу» ще на рівні виборчої кампанії”, – сказав він.

Рахманін додав, що від партії «Слуга народу» зайшли абсолютно різні люди й по партійних списках, і по мажоритарці, нікого не критикуючи, нікому нічого не закидаючи. Думаю, деякі люди ще здивуються, що вони пройшли до Верховної Ради під одними партійними прапорами. Тому у них процес притирання, узгодження позицій забере ще деякий час.