Зеленський: Вибори в ОРДЛО проводитимуться без присутності українських військ

ДУМКА 10, Жовтень 2019, 03:20 5747
Зеленський: Вибори в ОРДЛО проводитимуться без присутності українських військ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вибори на окупованих територіях Донбасу будуть проводитися без присутності українських військ.

Про це він заявив під час зустрічі з ветеранами.

Так український військовий Олександр Погребиський повідомив, що глава держави підтвердив, що вибори в ОРДЛО будуть проводиться без присутності українських військ. Про це президент заявив, відповідаючи на питання ветерана.

О.П. – Якщо ви посилаєтесь на Мінськ, як документ, що забов‘язує нас відводити війська, чи збираєтесь ви піднімати питання на міжнародних зустрічах, зокрема у Франції вивід ворожих сил і засобів з Дебальцево, адже по Мінську Дебальцево має залишитись під нашим контролем?

В.З. – Це питання підніматись не буде.

О.П. – Вибори на окупованих територіях будуть проводитись після того як наші війська зайдуть?

В.З. – Ні, без наших військ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося що  президент України Володимир Зеленський стверджує, що йому “кладуть на стіл записи”, і що він знає, “хто з ким і про що домовлявся” під час організації акцій протесту проти “формули Штайнмаєра”.

“99% з вас нормальні люди. Але є Ж 1% … Коротше, мені ж теж кладуть на стіл записи. Я знаю, хто з ким про що домовлявся і хто кому скільки платив”, – сказав президент на зустрічі з ветеранами.