Зеленський заявив, що читає роздруківки прослушки учасників протесту проти ” формули Штайнмайера”

ДУМКА 10, Жовтень 2019, 01:16 434
Зеленський заявив, що читає роздруківки прослушки учасників протесту проти ” формули Штайнмайера”

Президент України Володимир Зеленський стверджує, що йому “кладуть на стіл записи”, і що він знає, “хто з ким і про що домовлявся” під час організації акцій протесту проти “формули Штайнмаєра”.

Про це глава держави заявив на зустрічі з ветеранами, організовують акції протесту, повідомляє учасник зустрічі Віктор Трегубов в Facebook.

“Саша Погребиський попросив його (Зеленського. – Ред.) передати привіт Богдану і вимагати від нього вибачень перед ветеранами. Адже Богдан звинуватив мітингувальників 6 жовтня в тому, що вони збиралися за гроші. А йому – і іншим присутнім там ветеранам – трохи прикро це чути.

– Хлопці, – каже Зеленський своїм характерним тоном, – 99% з вас нормальні люди. Але є Ж 1% … Коротше, мені ж теж кладуть на стіл записи. Я знаю, хто з ким про що домовлявся і хто кому скільки платив. А привіт Богдану я передам”, – написав Трегубов.

За словами учасника зустрічі, цим визнанням президент “хвацько порвав” сталий емоційний контакт, який був з присутніми.

“Одне з двох – або людина перед нами кидає слабкий понт, невдало вбиваючи між нами клин, або – що, може, й гірше – йому локшину на вуха вішають не тільки голландці, але і власні спецслужби.

Ну б ** дь. Нормально ж спілкувалися. (Десь у цей момент я зрозумів, що ” на б * * дь!”Кажу вголос, а не про себе, і зімкнув пащу)”, – написав Трегубов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський у США зустрічався з американським бізнесменом українського походження Семом Кисліним. Фірма Кисліна причетна до відмивання грошей соратниками президента-втікача Віктора Януковича.