Зеленський вже намагається узурпувати владу, але у нього нічого не вийде, – Волошина

ДУМКА 26, Серпень 2019, 02:23 270
Зеленський вже намагається узурпувати владу, але у нього нічого не вийде, – Волошина

Президент України Володимир Зеленський вже робить спроби узурпувати владу в країні, оскільки часто втручається в питання, на які у нього немає повноважень.

Про це в інтерв’ю заявила публіцист Лариса Волошина, передає “Думка“.

На запитання журналіста про те, чи не спробує Зеленський узурпувати владу після того, як він отримав більшість у парламенті, вона відповіла: “Він вже це робить, бо намагається втручатися в місцеве самоврядування. А це неприпустимо, це спроба узурпації. Якщо Зеленський керуватиме місцевою владою – це узурпація. Він не бачить нічого поганого в керівництві парламентом, хоча це є окрема гілка влади і парламент пов’язаний із Кабміном, а не з апаратом президента. У Трускавці ми чули звернення до депутатів, мовляв, ви ніхто, українці голосували за Зеленського, тому він є вашим начальником. Це інституційна руйнація і спроба узурпації”.

Волошина зазначила, що Україну чекає втрата керованості в найближчі п’ять років, поки президентський пост займатиме Зеленський, оскільки всього ог потуги стати великим начальником не матимуть успіху.

“Попри всі потуги і намагання грати з себе великого начальника, такого а-ля Лукашенка і а-ля Путіна, які роздають накази місцевим чиновникам, можуть карати, милувати, забирати майно, Україною не можна керувати одноосібно. Це вже було доведено каденцією правління Порошенка, коли йому здавалося, що він домовився із місцевими чиновниками, отримавши підтримку певних регіональних лідерів. Але насправді все виявилося навпаки. В Україні дуже потужні місцеві номенклатури, тому спроби одноосібно керувати можуть призвести до саботажу на місцях”, – заявила вона.