Зеленський заявив, що Порошенко буде “за все відповідати”

ДУМКА 10, Жовтень 2019, 18:03 543
Зеленський заявив, що Порошенко буде “за все відповідати”

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що його попередник нестиме відповідальність за свої дії на посаді глави держави, і цим займатимуться правоохоронні органи.

“Пан Порошенко відповідатиме за все, що він зробив, і я навіть не хочу на це впливати. З цим будуть розбиратися правоохоронні органи”, – сказав він в ході спілкування з журналістами в рамках прес-марафону в Києві в четвер.

Що стосується міжнародних відносин, то, як вважає, Зеленський “втома багатьох країн від України сформована повністю командою Порошенка”.

На переконання президента, Порошенко продовжує вважати себе главою країни “це велика психологічна травма…в кожній демократичній країні одна влада йде, приходить інша”.

Зеленський повідомив, що п’ятий президент України неодноразово хотів з ним зустрітися. “Я сказав йому, що я дійсно хочу почути, що я хочу бути в діалозі…а я чую лише одне, що він звинувачує нас, мене за все, що відбувається в світі, ні за що не хоче нести відповідальність”, – сказав Зеленський.

Він підсумував: “Я не буду його ні в чому звинувачувати, я прийняв Україну з усім тим, що було”.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що питання «посадок» корупціонерів пов’язане з законодавством, яке не дозволяє йому впливати на правоохоронні органи.

“Коли я прийшов, на другий день я думав, ми будемо всіх корупціонерів садити. При цьому коли перші наручники наділи. всі сказали «ай-яй-яй », президент не має права впливати на правоохоронні органи. Я: «ок», а я можу збирати наради і обговорювати з правоохоронцями, їх дії? Ага, так теж не можна”, — сказав він.

За словами Зеленського, він регулярно збирає наради з правоохоронцями і «не впливаючи», запитує про результати розслідувань.