ЗСУ на Донбасі знищили російську САУ “Гвоздика”. ВІДЕО

ДУМКА 12, Липень 2019, 12:59 1947
ЗСУ на Донбасі знищили російську САУ “Гвоздика”. ВІДЕО

Українські бійці здійснили успішну атаку, знищивши артилерійську групу російських окупантів поблизу селища Водяне.

Про це пише в соцмережі користувач Dmitriy Müller і публікує відеозапис.

“Під час скоординованої роботи було знищено 1 САУ 2С1 “Гвоздика”, пошкоджено кілька одиниць бойової техніки та не найрозумніших “організмів”. Результат: “Караван-300″ іде на Схід, залишивши за собою купи вигорілого металобрухту”, – пише автор у коментарі до запису.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кандидатка в народні депутати по київському округу №217 Оксана Гаврилюк, яка балотується від партії “Опозиційна платформа – За життя” назвала бойовиків терористичних угруповань Донассу – “солдатами-героями”.

Про це повідомила користувач Facebook Ярослава Парака.

Жінка повідомила, що в поштовій скриньці вона знайшла брошуру кандидатки і побачила, що там героїзують терористів Донбасу. Серед іншого там було написано “Солдати-Герої як з одної сторони, так і другої, потиснуть руки один одному”.

“Не встигла я похвалитися, що в поштових скриньках нашого під`їзду цього лайна немає, так сьогодні увечері – нате вам… Товариство, не пошкодуйте хвилини часу – прочитайте трохи тексту. Мені примарилось: “Солдати-Герої як з одної сторони, так і другої, потиснуть руки один одному…”( ну і далі за текстом) ? Чи я вже збожеволіла від цієї політики? Чи я просто охуїла? І що найогидніше – якісь же оболонці проголосують за оце… за життя”, – обурилась жінка.