У Києві кандидатка в депутати назвала бойовиків ОРДЛО “солдатами-героями”. ФОТО

ДУМКА 10, Липень 2019, 01:24 9335
У Києві кандидатка в депутати назвала бойовиків ОРДЛО “солдатами-героями”. ФОТО

Кандидатка в народні депутати по київському округу №217 Оксана Гаврилюк, яка балотується від партії “Опозиційна платформа – За життя” назвала бойовиків терористичних угруповань Донассу – “солдатами-героями”.

Про це повідомила користувач Facebook Ярослава Парака, передає “Думка“.

Жінка повідомила, що в поштовій скриньці вона знайшла брошуру кандидатки і побачила, що там героїзують терористів Донбасу. Серед іншого там було написано “Солдати-Герої як з одної сторони, так і другої, потиснуть руки один одному”.

“Не встигла я похвалитися, що в поштових скриньках нашого під`їзду цього лайна немає, так сьогодні увечері – нате вам… Товариство, не пошкодуйте хвилини часу – прочитайте трохи тексту. Мені примарилось: “Солдати-Герої як з одної сторони, так і другої, потиснуть руки один одному…”( ну і далі за текстом) ? Чи я вже збожеволіла від цієї політики? Чи я просто охуїла? І що найогидніше – якісь же оболонці проголосують за оце… за життя”, – обурилась жінка.

У Києві кандидатка в депутати назвала бойовиків ОРДЛО “солдатами-героями”. ФОТО У Києві кандидатка в депутати назвала бойовиків ОРДЛО “солдатами-героями”. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат Надія Савченко планує здійснити поїздку на окуповану територію Донецької області.

За її словами, вона хоче вирушити туди як кандидат в депутати на позачергових виборах Верховної Ради, які відбудуться 21 липня.

Савченко розповіла, що вже отримала одну з двох перепусток через лінію розмежування. Цей документ їй видали у штабі операції Об’єднаних сил.