«Звільнені» на Житомирщині Зеленським керівники продовжують працювати

ДУМКА 23, Серпень 2019, 00:38 565
«Звільнені» на Житомирщині Зеленським керівники продовжують працювати

У Житомирі частину держслужбовців, яких президент України Володимир Зеленський звинуватив у причетності до незаконного видобутку бурштину і попросив звільниться, продовжують займати посади, стверджуючи, що главу держави ввели в оману.

Про це повідомляє видання ТһеБабель.

У першій половині серпня в Житомирі під головуванням Зеленського пройшла робоча нарада, на якій обговорювалася проблема незаконного видобутку бурштину. В ході заходу глава держави зажадав звільнення голови обласного СБУ та голів обласної та районних відділень поліції – в Овручі та Олевську.

В результаті 19 серпня указом президента звільнений начальник управління СБУ в Житомирській області Віктор Панасюк. Відсторонений начальник Овруцького відділення поліції Сергій Савлук (замість нього керує Ігор Цалко). Що стосується голови Олевського відділення Олександра Дякевича, то він як пішов на лікарняний, так і знаходиться на ньому досі.

Нині залишається незрозумілою доля начальника ГУ Нацполиции в Житомирській області В’ячеслава Печененко. Згідно із заявою прес-служби Житомирської поліції, наказ про його звільнення Печененко не надходив.

Зеленський просив написати заяву про відхід начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського, вважаючи його також причетним до «бурштинових схем».

На своїй сторінці в ФБ держслужбовець опублікував відповідну заяву, але в коментарі виданню пояснив, що процедура звільнення складна. Документ мають затвердити і в міністерстві, і в ОДА. Таким чином Курінський чекає реакції керівництва. Поки ж він написав Зеленському листа з описом основних проблем галузі. Куринський впевнений, що президент рубав з плеча, оскільки його ввели в оману.

Нагадуємо: після наради за участю президента України Володимира Зеленського, Житомирська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження про можливу участь силовиків у»бурштинових схемах”.