Людина Коломойського призначена до комісії з вибору членів Наглядової ради держбанків

ДУМКА 11, Вересень 2019, 18:05 500
Людина Коломойського призначена до комісії з вибору членів Наглядової ради держбанків

Олігарх Ігор Коломойський бере під свій контроль банківську систему України.

Про це у себе в блозі написав журналіст Петро Шуклінов, передає “Думка”.

Він зазначив, що людина Коломойського Олександр Дубинський призначений членом комісії, яка вибирає членів наглядових рад в державних фінансових установах.

“Якщо обшуки в головному офісі Приватбанку вже буденна подія, то ось вам ще свіжак: Дубинський призначений членом комісії, яка вибирає «незалежних членів наглядових рад» в держбанках (читай – в Приватбанку, Ощаді і Укрэксиме).

Комісія складається з п’яти членів: одного призначає офіс президента, одного комітет Ради (Дубинський), трьох – Кабмін.

Що далі? Дуже скоро мрія олігарха буде виконана і вся історія з ПриватБанком і кримінальними справами стане прикрою сторінкою з минулого. Зробити з цим нічого не можна. Залишається спостерігати, як мільярди наших грошей випаровуються десь в кишенях олігарха”, – написав Шуклінов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після кількох візитів СБУ на «Арселорміттал Кривий Ріг», акціонери передумали інвестувати свої дивіденди (10,8 млрд грн) у виробництво, і вирішили їх вивести за кордон. Про це повідомляє «Financial Club».

Відзначається, що в квітні 2019 року, до того, як у СБУ з’явилися претензії до підприємства, акціонери вирішили направити річні дивіденди на розвиток виробництва. Однак 9 вересня стало відомо, що дивіденди будуть виплачені акціонерам.