Міністр оборони Загороднюк володіє фірмою, яка постачає в РФ бурове обладнання

ДУМКА 29, Вересень 2019, 16:18 8916
Міністр оборони Загороднюк володіє фірмою, яка постачає в РФ бурове обладнання

Володіє ТОВ “Діскавері – бурове обладнання (Україна)”, основним замовником виявилася РФ.

Міністр оборони України Андрій Загороднюк в декларації за 2018 р. відзвітував, що володіє ТОВ “Діскавері – бурове обладнання (Україна)”.

Компанія займається виробництвом, монтажем і ремонтом бурових установок для “провідних транснаціональних бурових і нафтових компаній”.

Основним замовником “Діскавері” виявилася Російська Федерація.

У соціальних мережах люди нагадують, що для того, щоб вести навіть не дуже великий бізнес у РФ в областях безпосередньо пов’язаних з видобутком газу і нафти необхідно мати особисте заступництво когось з членів команди президента РФ Володимира Путіна.

Міністр оборони Загороднюк володіє фірмою, яка постачає в РФ бурове обладнання Міністр оборони Загороднюк володіє фірмою, яка постачає в РФ бурове обладнання

Нагадаємо, раніше депутат Львівської обласної ради Ігор Грабінський повідомив, що Соснівці на Львівщині було виявлено понад 100 вагонів з вугіллям, привезених з Росії.

Ігор Грабінський сказав, що серед мешканців Червонограда та Соснівки є збурення, адже на їхній землі стоять вагони з російським вугіллям.

“Це вугілля привезене для збагачення на Львівську вугільну компанію. Воно розмитнене, кошти сплачені. Але люди обурені, бо стоять вагони з написами «Росія. Москва» на Львівщині. Це означає, що торгівля з Росією зараз триває”, – сказав Ігор Грабінський.