Політолог: Зеленський більше не має права бути головнокомандувачем

ДУМКА 20, Листопад 2019, 05:42 20411
Політолог: Зеленський більше не має права бути головнокомандувачем

Пройшла доба від смерті комбрига 128… Нічого не писав, не критикував – чекав, як Верховний Головнокомандуючий зреагує на цю трагедію. Варіанти були – повідомлення на офіційному сайті. Пост. Відео. Звернення. Інстаграм. Реакції – НОЛЬ.

Про це у Фейсбуці пише політолог Віктор Таран.

“Ще раз, в країні війна, гине командир бригади. Верховний Головнокомандуючий не реагує. Не висловлює співчуття рідним. Не називає імені ворога (Росії), який винен за смерть Героя.

Це не просто ганьба і не достойна поведінка. Це втрата довіри та поваги серед солдат і суспільства… Для мене ЗЕ, як Головнокомандуючий, помер, не народившись… А Герою – Вічна пам’ять і Слава…”, – написав Віктор Таран.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посли Франції, Німеччини, Великої Британії та США висловили співчуття з приводу смерті командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковника Євгена Коростельова.

“Він супроводжував нас 7 листопада у Петровському під час розведення. Полковник Коростельов і всі, хто віддав своє життя на захист суверенітету та територіальної цілісності України, ніколи не будуть забуті”, – написав посол.

Крім того, повідомлялося, що президента України Володимира Зеленського піддали гострій критиці в мережі. Йому закинули публічні суперечки з лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко і абсолютне ігнорування новини про смерть командира 128 гірничо-штурмової бригади ЗСУ Євгена Коростельова.