“Його реальне ставлення до армії”: Зеленського рознесли в мережі через смерть комбрига ЗСУ

ДУМКА 19, Листопад 2019, 17:27 3045
“Його реальне ставлення до армії”: Зеленського рознесли в мережі через смерть комбрига ЗСУ

Президента України Володимира Зеленського піддали гострій критиці в мережі. Йому закинули публічні суперечки з лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко і абсолютне ігнорування новини про смерть командира 128 гірничо-штурмової бригади ЗСУ Євгена Коростельова.

Гнівний пост з цього приводу написав на своїй сторінці в Facebook військовий експерт, координатор “Інформаційного опору” Костянтин Машовець.

“Я все розумію… Форма фігури Юлії Тимошенко, сц*ко, дуже важлива і актуальна тема. І пікіровка з нею – це дуже захоплююче заняття. Але, б**дь, смерть комбрига 128-ї бригади, “непомічена” вчасно президентом, – це песець”, – жорстко написав він.

У коментарях під постом Машовця розгорілася бурхлива дискусія. Люди здивувалися мовчанням глави держави з приводу смерті Героя, який отримав смертельне поранення, захищаючи Україну від російських окупантів.

“Пост про Юлю є інформаційним “шумом”, щоб всі забули про комбрига”, “Це і є справжнє ставлення до військових”, “А ответочка від ЮВТ себе не змусила чекати. Шкода, що про комбрига ніхто так гарно не нагадає”.

“Так тепер всі будуть говорити про це, про фігуру, куртуазності і солдафонском гуморі, з гі-гі-гі, а не про загибель комбрига через зрадників”, – вибухнули обуренням українці.

“Так, схоже, що і листування ця для того, щоб збити градус розмови про смерть комбрига і обставинах, при яких він підірвався на міні”, “Це його реальне ставлення до армії”, – обурюються люди.

“Його реальне ставлення до армії”: Зеленського рознесли в мережі через смерть комбрига ЗСУ “Його реальне ставлення до армії”: Зеленського рознесли в мережі через смерть комбрига ЗСУ “Його реальне ставлення до армії”: Зеленського рознесли в мережі через смерть комбрига ЗСУ “Його реальне ставлення до армії”: Зеленського рознесли в мережі через смерть комбрига ЗСУ “Його реальне ставлення до армії”: Зеленського рознесли в мережі через смерть комбрига ЗСУ