Посли США і країн Євросоюзу висловили свої співчуття у зв’язку зі смертю комбрига Коростельова

ДУМКА 19, Листопад 2019, 19:50 2628
Посли США і країн Євросоюзу висловили свої співчуття у зв’язку зі смертю комбрига Коростельова

Посли Франції, Німеччини, Великої Британії та США висловили співчуття з приводу смерті командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковника Євгена Коростельова.

Про це написав у Twitter посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

“Він супроводжував нас 7 листопада у Петровському під час розведення. Полковник Коростельов і всі, хто віддав своє життя на захист суверенітету та територіальної цілісності України, ніколи не будуть забуті”, – написав посол.

Євген Коростельов був поранений 12 листопада біля Новотроїцького під час обходу передових позицій, а у вівторок зранку помер у лікарні.

Коростельов став командиром 128-ї бригади лише у вересні цього року. До того він служив у 25-й десантній бригаді, де був начальником артилерії і заступником командира.

Це другий український комбриг, який загинув під час війни на Донбасі. Першим був командир 51-ї окремої механізованої бригади Павло Півоваренко, який загинув під час виходу з Іловайська.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президента України Володимира Зеленського піддали гострій критиці в мережі. Йому закинули публічні суперечки з лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко і абсолютне ігнорування новини про смерть командира 128 гірничо-штурмової бригади ЗСУ Євгена Коростельова.

Гнівний пост з цього приводу написав на своїй сторінці в Facebook військовий експерт, координатор “Інформаційного опору” Костянтин Машовець.

“Я все розумію… Форма фігури Юлії Тимошенко, сц*ко, дуже важлива і актуальна тема. І пікіровка з нею – це дуже захоплююче заняття. Але, б**дь, смерть комбрига 128-ї бригади, “непомічена” вчасно президентом, – це песець”, – жорстко написав він.