“Слуга народу” погодився взяти до себе у помічниці модель, яку привели просто з вулиці. ВІДЕО

ДУМКА 4, Листопад 2019, 13:10 4819
“Слуга народу” погодився взяти до себе у помічниці модель, яку привели просто з вулиці. ВІДЕО

“Українські сенсації” вирішили провернути відверту спецоперацію під прикриттям і подивитися, що готові запропонувати депутати для привабливої помічниці.

Дівчина Вікторія, за легендою, – наївна екс-модель без жодної освіти, але виділяє лише одне – вона готова на все.

Як реагували на це парламентарі, йдеться у сюжеті “Українських сенсацій”. Так, дівчина почала підходити у приміщенні Ради до нардепів та запитувати, чи не потрібна їм помічниця: деякі народні обранці відверто з нею фліртували й навіть взяли номер телефону, інші ж відмовляли від політичної кар’єри.

Та найбільше, як можна побачити на відео, у помічниці був зацікавлений народний депутат Андрій Стріхарський. Він пообіцяв зателефонувати Вікторії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат від “Слуги народу” Богдан Яременко вчора під час роботи в сесійній залі Парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств.

Так, у смартфоні нардепа є два чати зі знайомствами: “Мережа знайомств Мам…” і “Loveeto”.

І під час голосування Яременко якраз читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: секс, зустріч, побачення. Також зазначила, що її не цікавлять стосунки.

Пізніше партія “Слуга народу” погрожувала кримінальною відповідальністю журналісту, який опублікував особисту переписку депутата.