“Слуга народу”, у якого дружина і троє дітей, на засіданні Ради домовлявся про зустріч з повією. ФОТО

ДУМКА 30, Жовтень 2019, 11:20 3322
“Слуга народу”, у якого дружина і троє дітей, на засіданні Ради домовлявся про зустріч з повією. ФОТО

Народний депутат від “Слуги народу” Богдан Яременко вчора під час роботи в сесійній залі Парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств.

Делікатну переписку сфотографував кореспондент #Букв.

Так, у смартфоні нардепа є два чати зі знайомствами: “Мережа знайомств Мам…” і “Loveeto”.

І під час голосування Яременко якраз читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: секс, зустріч, побачення. Також зазначила, що її не цікавлять стосунки.

Потім Богдан Яременко почав листуватися із дівчиною, можливо, іншою:

Яременко: … умови зустрічі з тобою?

Дівчина: Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика і орал. Анальний – табу. Час – 100 доларів. Дві години – 150. На ніч не залишаюся. Побажання можна.

Варто зазначити, що Богдан Яременко є головою комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

У Богдана Яременка є дружина Вікторія і двоє дітей – дочка та син.

Декларація про доходи Яременка відсутня на сайті Національного агентства з протидії корупції.

“Слуга народу”, у якого дружина і троє дітей, на засіданні Ради домовлявся про зустріч з повією. ФОТО “Слуга народу”, у якого дружина і троє дітей, на засіданні Ради домовлявся про зустріч з повією. ФОТО “Слуга народу”, у якого дружина і троє дітей, на засіданні Ради домовлявся про зустріч з повією. ФОТО “Слуга народу”, у якого дружина і троє дітей, на засіданні Ради домовлявся про зустріч з повією. ФОТО