У Миколаєві кандидат від “Слуги народу” змушує дітей незаконно розклеювати свою агітацію. ВІДЕО

ДУМКА 13, Липень 2019, 03:18 503
У Миколаєві кандидат від “Слуги народу” змушує дітей незаконно розклеювати свою агітацію. ВІДЕО

У Миколаєві кандидат в депутати Верховної Ради від Партії “Слуга народу” заставляє за гроші дітей розклеювати листівки на міських стовпах.

Відповідне відео опубліковане 12 липня, передає “Думка“.

На відео зафіксовано розмову між його автором і неповнолітньою дівчинкою, яка приклеює до стовпів агітаційні листівки за Олександра Гайду (балотується у Верховну Раду по 128 виборчому округу, який включає в себе Корабельний і Інгульський райони міста Миколаєва, від партії “Слуга народу”).

“Мені гроші заплатили-я клею”, – говорить підліток, що порушує правила благоустрою міста Миколаєва.

Довідка: Олександр Гайду на сьогоднішній день є виконавчим директором компанії «Вібо Транс», а до березня 2017 р. був головою ТОВ “МСП Ніка-Тера”, що входить до складу Group DF олігарха Дмитра Фірташа, партнера Сергія Льовочкіна — одного з колишніх керівників «Опозиційного блоку», а на сьогоднішній день — партії «Опозиційна платформа – За життя». У 2015 році Олександра Гайду планували призначити главою Миколаївської обласної організації Політичної партії “Опозиційний блок”. Його кандидатуру пропонував один з лідерів партії Юрій Бойко.

Раніше повідомлялося, що партія “Слуга народу” не має наміру виключати з 22 місця в списку на вибори Верховної Ради на 21 липня Андрія Холодова через його кумівства з дружиною колишнього глави Адміністрації Президента Віктора Медведчука Оксани Марченко.

Про це повідомив в інтерв’ю голова партії Дмитро Разумков.

“Що з Андрієм Холодовим – кумом Оксани Марченко? Андрій Холодов пройшов всю кампанію з нами, і те, що він є кумом Оксани Марченко, не повинно бути основоположним для прийняття рішень про виключення зі списку. Якщо він щось зробив не так, я готовий це обговорювати і дискутувати. Тільки тому, що він кум дружини Медведчука – ні, виключати не будемо”, – відповів Разумков.