Депутат Держдуми РФ «проінспектував» розведення військ в Золотому. ВІДЕО

ДУМКА 3, Листопад 2019, 18:38 533
Депутат Держдуми РФ «проінспектував» розведення військ в Золотому. ВІДЕО

Депутат державної думи Росії Олексій Журавльов незаконно приїхав на окупований Донбас і відвідав ділянку розведення №2 в районі Золотого, де пройшло відведення сил і засобів.

Відео опубліковано 2 листопада на пропагандиському YouTube-каналі News Front.

Сепаратисти запевняють, що російський чиновник зміг “на власні очі побачити як виконуються умови перемир’я на Донбасі”.

“Я зміг переконається, що на даний момент всі умови дотримуються”, – повідомив Олексій Журавльов.

“Дійсно, їх тут немає. Ми подивилися, і це так”, – сказав Журавльов.

1 листопада російський депутат на своїй сторінці в Twitter повідомив, що перебуває з робочим візитом в “Луганській Народній Республіці”.

“Він (візит, – ред.) розпочався із зустрічі з главою “ЛНР” Леонідом Івановичем Пасічником. Обговорили загальну ситуацію в молодій республіці, питання соціально-економічної та культурної інтеграції Донбасу з Росією”, – написав Журавльов.

Варто відзначити, що на Facebook-сторінці російського політика опубліковані фотографії зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та спільного Центру по контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

Депутат Держдуми РФ «проінспектував» розведення військ в Золотому. ВІДЕО Депутат Держдуми РФ «проінспектував» розведення військ в Золотому. ВІДЕО Депутат Держдуми РФ «проінспектував» розведення військ в Золотому. ВІДЕО