Коломойський погрожує Порошенку судом і вимагає “бути обережним з висловлюваннями”

Володимир Маркопольский 22, Жовтень 2019, 16:52 1153
Коломойський погрожує Порошенку судом і вимагає “бути обережним з висловлюваннями”

Олігарх Ігор Коломойський порадив п’ятому президенту Петру Порошенку бути обережнішим у своїх висловлюваннях, що стосуються його самого і телеканалу “1+1”.

У коментарі “Українській правді” Коломойський заявив, що розпочне розбирати “усе його героїчне минуле за п’ять років”.Олігарх також звинуватив Порошенка у підвищенні тарифів. Він розповів, що наприкінці 2014 року відбувся конкурс з продажу 25% акцій “Вінницяобленерго”, які ще тоді перебувало у фонді Держмайна. За словами Коломойського, пов’язана із ним компанія брала участь у конкурсі. Натомість, Порошенко нібито обурювався через те, що присутність компанії Коломойського у конкурсі змусила його піднімати ціну. За словами мільярдера, це були акції власне тоді вже президента Порошенка.

“Тому коли він говорить, що не має до цього ніякого відношення… ця компанія (“Енера Вінниця” – ред.) – це 100% його дочірнє підприємство, що належить “Вінницяобленерго”. І він має пряме відношення до підвищення тарифів”, – додав олігарх.

За словами Коломойського, у 2013-2014 роках Порошенко, ще до того, як став президентом, позичив бізнесменові Костянтину Григоришину 50 мільйонів гривень, а під заставу він взяв акції “Вінницяобленерго”. Засоби Григоришин нібито отримав від Порошенка через офшорні компанії.Коломойський стверджує, що Григоришин з Порошенком до сих пір не розрахувався і кому зараз належать акції “Вінницяобленерго” у олігарха не знають.

Також мільярдер порадив Порошенко готуватися до цивільних судових процесів, що на нього чекають. Мовиться про різкі висловлювання партії експрезидента в бік каналу Коломойського.