Коломойський погрожує Порошенку судом і вимагає “бути обережним з висловлюваннями”

Володимир Маркопольский 22, Жовтень 2019, 16:52 1185
Коломойський погрожує Порошенку судом і вимагає “бути обережним з висловлюваннями”

Олігарх Ігор Коломойський порадив п’ятому президенту Петру Порошенку бути обережнішим у своїх висловлюваннях, що стосуються його самого і телеканалу “1+1”.

У коментарі “Українській правді” Коломойський заявив, що розпочне розбирати “усе його героїчне минуле за п’ять років”.

Олігарх також звинуватив Порошенка у підвищенні тарифів. Він розповів, що наприкінці 2014 року відбувся конкурс з продажу 25% акцій “Вінницяобленерго”, які ще тоді перебувало у фонді Держмайна. За словами Коломойського, пов’язана із ним компанія брала участь у конкурсі. Натомість, Порошенко нібито обурювався через те, що присутність компанії Коломойського у конкурсі змусила його піднімати ціну. За словами мільярдера, це були акції власне тоді вже президента Порошенка.“Тому коли він говорить, що не має до цього ніякого відношення… ця компанія (“Енера Вінниця” – ред.) – це 100% його дочірнє підприємство, що належить “Вінницяобленерго”. І він має пряме відношення до підвищення тарифів”, – додав олігарх.

За словами Коломойського, у 2013-2014 роках Порошенко, ще до того, як став президентом, позичив бізнесменові Костянтину Григоришину 50 мільйонів гривень, а під заставу він взяв акції “Вінницяобленерго”. Засоби Григоришин нібито отримав від Порошенка через офшорні компанії.

Коломойський стверджує, що Григоришин з Порошенком до сих пір не розрахувався і кому зараз належать акції “Вінницяобленерго” у олігарха не знають.Також мільярдер порадив Порошенко готуватися до цивільних судових процесів, що на нього чекають. Мовиться про різкі висловлювання партії експрезидента в бік каналу Коломойського.