У штабі ООС прокоментували бесіду Зеленського з добровольцями у Золотому

ДУМКА 26, Жовтень 2019, 17:28 840
У штабі ООС прокоментували бесіду Зеленського з добровольцями у Золотому

Люди, які представилися добровольцями і спілкувалися з Президентом Володимиром Зеленським у Золотому, перебувають там зі зброєю нелегально.

Про це повідомляє штаб ООС.

“У поширеному сьогодні в соціальних мережах відео Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи у населеному пункті Золоте Луганської області, поспілкувався з людьми у військовій формі. Ці люди перебували у приватному будинку і представилися добровольцями. Однак вони не є представниками будь-яких силових відомств чи Збройних Сил України, уповноважених перебувати та діяти у районі проведення операції Об‘єднаних Сил”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” чітко визначаються категорії, які можуть перебувати в районі ООС зі зброєю. “Люди, які спілкувалися з Президентом, не належать до жодної з таких категорій, а відтак перебувають у Золотому зі зброєю нелегально, порушуючи вказаний Закон про ООС, чому надається належна правова оцінка – додали у повідомленні.

Як відомо, на сторінці у Facebook “Останній блокпост #Ні_Капітуляції” поширив відео, на якому Президент Володимир Зеленський зустрівся з людьми у формі у Золотому, що на Луганщині.

Глава держави закликав людей, які назвалися добровольцями, скласти зброю, яка є у будинку. Спілкування відбувалося на підвищених тонах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президента Володимира Зеленського не вийшла розмова з добровольцями, які захищають українські позиції у Золотому.