Дизайн інтер’єру кімнати для підлітка

nick 6, Серпень 2020, 16:13 161
Дизайн інтер’єру кімнати для підлітка

На чому зробити акцент, облаштовуючи стильний дизайн інтер’єру підліткової кімнати?

Модерновий інтер’єр дитячої кімнати – це майданчик для відпочинку, навчання і справжній виклик для сучасного дизайнера. Потрібно адекватно збалансувати всі ці елементи в залежності від віку. Важливо забезпечити куточок для підлітка, щоб гарантувати йому почуття безпеки і свободи. Також краще варто зіставити колірну схему і окремі компоненти з смаками підлітка. Ви можете подивитися на дизайн кімнат для підлітків і підібрати щось для себе.

Дизайн інтер’єру кімнати для підлітка

Модні тренди

Дизайн дитячої в сучасному трактуванні – функціонально наповнене вільний простір з цікавими, яскравими елементами естетичного наповнення.

Основні сучасні модні тенденції:

  • Мінімалістична трактування переважає в оформленні. Намагаються позбутися зайвих речей, предметів меблів.
  • Залишається популярним скандинавський стиль. Переважають натуральні матеріали, в основному дерево.
  • Використовують пастельні кольори, широко популярні зараз відтінки лілового, фуксія.

Що важливо врахувати при виборі дитячих ліжок-машин

Хоч зовнішні властивості і не найважливіше, але все ж ігнорувати повністю цей аспект не варто. Вибираючи спальне виріб, ми в першу чергу орієнтуємося на дизайн, оскільки про інтереси дитини знають всі батьки. Великим попитом зараз користуються дитячі ліжка у вигляді машинки. Купити їх можна з доставкою додому.

Якщо ви перебуваєте в пошуках конкретної моделі з мультяшними персонажами, упевніться відповідно зображень і форм. Малюнки повинні бути акуратними, професійними і стійкими до стирання. Інакше фарба просто незабаром витреться.

Дизайн інтер’єру кімнати для підлітка

Кожне дитяче ліжко у вигляді машини – це унікальне оформлення та високоякісні матеріали.  Дитяче ліжко у вигляді машини обов’язково повинне мати плавні лінії. Неповинно бути ніяких гострих кутів, тоді ризик травм є мінімальним. Ліжко машина для хлопчика пропонується в різних дизайнах. Одними з найпопулярніших вважаються стилізації під сучасні моделі Ауді, БМВ, Мерседес і Шевроле. Це спальне місце впишеться в будь-який інтер’єр, викличе захват у дітей.

Ціновий діапазон на дитячі ліжка у вигляді автомобіля є дуже широким. Залежно від складності конструкції, наявності якихось додаткових опцій, підсвічування, використовуваного матеріалу і інших параметрів ціни сильно коливаються. Але знайти ліжко за доступною ціною все ж не важко.