ФБС: конструктивні особливості та переваги

nick 9, Липень 2020, 18:13 86
ФБС: конструктивні особливості та переваги

Швидкі темпи сучасного будівництва зараз потребують універсальних, практичних і доступних елементів.

Технологія застосування фундаментних блоків як частини збірної конструкції при зведенні фундаменту повністю себе виправдали. Дозволимо собі додати більше: фундаментні блоки можна сміливо назвати справжнім наріжним каменем в роботах з будівництва будинків різного призначення. Купити фундаментні блоки ФБС можна на сайті https://concrete.kiev.ua/product-category/gbi/fundamentni-bloky-fbs/ з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

Фундаментні блоки ФБС  мають наступні характеристики:

  • Висока несуча здатність, яка дозволяє витримувати максимальні навантаження без втрат ці будматеріалом своїх функціональних якостей.
  • Стійкість до дії низьких температур та інших несприятливих зовнішніх факторів.
  • Здатність рівномірно розподіляти вагу будівлі.
  • Низькі показники поглинання вологи.

ФБС: конструктивні особливості та переваги

Як правильно підбирати фундаментні блоки?

Існує багато різних форм, обсягів та типів фундаментних блоків. Щоб підібрати правильний матеріал, слід завжди враховувати планування будівельного об’єкта. При підборі фундаментного блоку важливу роль відіграє не тільки масштабність і висота споруди, але також геологічні, або гідрогеологічні особливості середовища.

Сфери застосування фундаментних блоків

Основне призначення ФБС – будівництво фундаменту. Такі конструкції можна використовувати незалежно від типу грунту, але, згідно з рекомендаціями, в грунті повинно бути не дуже багато вологи. Для блоків не доведеться споруджувати опалубку, а їх міцність гарантується заводський технологією вібрації і пропарювання бетону. Більш легкі типи ФБС можна використовувати для будівництва огорож.

Що б не стало в нагоді вам для будівництва в нашій країні  – звичайна  будівельний цегла або ж блок фундаментний – вибирайте для співпраці тільки найнадійніших партнерів. В цілому фундаментні блоки ФБС дозволяють набагато прискорити процес створення якісної підкладки (основи) будівлі.