Хто замінить очільника КНДР Кім Чен Ина

consaidin 27, Квітень 2020, 14:31 154
Хто замінить очільника КНДР Кім Чен Ина

Поки неясна причина зникнення корейського лідера, але вже як світові ЗМІ, так і експерти, висувають версії про його смерті. Так хто може його замінити?

Насправді, претендентів не так щоб багато. Найбільші шанси у сестри Кім Чен Ина – Кім Е Чжон. Зараз вона віце-директор департаменту агітації та пропаганди, але фактично керує культом особистості брата і є його найближчим союзником.

Але не факт, що глибоко патріархальне і конфуціанське оточення прийме її. Можливо тільки в якості регента для старшого сина диктатора.

Дітей у Кіма імовірно троє, старшому може бути років 10, він занадто малий, щоб правити особисто. Залишився ще дядько Кіма – Кім Пйонна Ір, колишній посол в декількох країнах. Його туди відправили, оскільки його брат Кім Чен ир вважав Пйонна реальною загрозою владі. Але його довго не було в Пхеньяні і він навряд чи має владу і авторитетом в близьких до вождя колах.

Нарешті, за межами сім’ї, лідером може стати голова Президії парламенту Чхве Рен Хе, але йому вже 70 років, так що шанси мінімальні. Швидше за все, відбудеться тимчасове, але піднесення Кім Е Чжон, щоб не переривати кровну династію Кимів.