Мер Чернігова закликав “помиритися з Росією і закінчити війну”

ДУМКА 30, Липень 2019, 13:20 341
Мер Чернігова закликав “помиритися з Росією і закінчити війну”

Мер Чернігова Владислав Атрошенко у ході наради з депутатами міської ради заявив, що Україні слід налагодити відносини з Росією і закінчити війну”.

Про це пише місцеве видання “ЧеLine”.

Мер висловив думку, що конфлікт на Сході України не закінчується не тому що Росія підтримує свої гібридні воєнізовані формування в регіоні, а тому що “війна комусь вигідна”. За його словами, якщо відносини з Росією будуть налагоджені, в Україні настане “економічне зростання”.

“Кожна війна повинна закінчуватися. А у мене складається таке враження, що вона комусь вигідна”, – заявив міський голова.

Водночас жителі Чернігова та інші користувачі у Facebook різко розкритикували заяву Атрошенка, припустивши, що він сказав це, оскільки дуже захотів залишити свою посаду.
При цьому також в коментарях є люди, які його підтримали, в черговий раз натякнувши на корупцію у вищих колах влади і в армії.

Як повідомлялося раніше голова Асоціації єврейських громадських організацій та общин України Йозеф Зісельс попередив про небезпеку укладення угоди з Росією щодо статусу Донбасу, зазначивши, що внаслідок такого “світу”, “наслідки будуть жахливими”.