Разумков закрив позачергове засідання парламенту

Ірина Дубровська 24, Квітень 2020, 14:21 52
Разумков закрив позачергове засідання парламенту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закрив позачергове пленарне засідання парламенту у п’ятницю, 24 квітня.

«Ми пройшли весь перелік питань, які були визначені сьогодні до позачергового засідання. Тому позачергове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую закритим», – сказав спікер.

Під час цього засідання депутати відхилили проєкти постанов щодо скасування рішень про ухвалення закону «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури» (№1043) та «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад» (№2653). Це відкрило шлях до підписання цих законів Головою ВР та передачі їх на підпис Президентові.

Рада на вимогу Зеленського виключила з порядку денного два питання. Водночас парламентарії ухвалили закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо штрафних балів» (№2809).

Також Рада розглянула законопроєкти «Про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки використання ядерної енергії» (№2372), «Про внутрішній водний транспорт» (№1182-1-д) і «Про внесення змін до деяких законів України (щодо врегулювання кризи неплатежів на ринку електричної енергії та питання сертифікації оператора системи передачі)» (№3364).

Окрім того, депутати ухвалили постанову №3358 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, що призвело до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України». Така ТСК діятиме півроку.