Що потрібно для функціонування Відеоспостереження ?

ДУМКА 31, Березень 2020, 07:02 391
Що потрібно для функціонування Відеоспостереження ?

Привіт читач, в цій статті я хочу розповісти вам які саме додаткові компоненти фахівці нашої компанії ”Tadex” (місто Львів) забезпечують при побудові системи відеоспостереження.

Якщо у вас є потреба організувати відеоспостереження у вашому: домі, компанії, фабриці ви можете до нас звернутись відвідавши нашу сторінку в інтернеті https://tadex.com.ua/video

Побудова відеоспостереження, складається з наступних етапів:

– Проектування системи.

– Побудова системи відеоспостереження.

– Здача замовнику побудованої системи, а також навчання персоналу.

Щоб ваша система відеоспостереження працювала, ми повинні забезпечити наступне:

1) Надійна електрична напруга, щоб ваша камера чи камери працювали в будь – якій ситуації навіть при відсутності основної напруги з електромережі.

Для цього ми використовуємо якісні електричні компоненти, а саме: автоматичні вимикачі, кабелі, роз’єми, трансформатори електричної напруги,стабілізатори електричної напруги тощо.

В ситуації коли замовнику важливо щоб відеоспостереження працювало також без основної напруги з електромережі, потрібно встановити джерело безперебійного живлення (скорочено – UPS). Час автономної роботи відеокамер залежить безпосередньо від ємності акумуляторів які підключені до UPS, і цей період може бути від хвилин так і до годин. Оптимальним часом автономної роботи відеокамер, як показує праутика є час 30 хвилин.

Що потрібно для функціонування Відеоспостереження ?

Замовити якісну побудову електричної мережі у місті Львів, ви можете натиснувши ТУТ.

2) Безперебійна та швидкісна комп’ютерна – локальна мережа, в якій відбувається передача даних з камери чи камер. Пропускна здатність комп’ютерної мережі повинна забезпечувати швидкісну передачу даних з усіх ваших: телефонів, ноутбуків, комп’ютерів разом взятих, а також камери чи всіх ваших камер відеоспостереження.

В побутових мережах оптимальною швидкістю передачі даних, є 100 М/біт. А в мережах середніх або великих офісів чи підприємств цей параметр повинен відповідати значенню в 1 Гігабіт/сек.

Замовити налаштування комп’ютерної – локальної мережі у місті Львів, натиснути ТУТ.

Коли замовник отримує Відеоспостереження яке працює належним чином, і в критичних моментах камери виконують своє безпосережнє завдання по нагляду за територією та належним чином зберігають відео, ми розуміємо що все зробили якісно та все від нас залежне і будемо вдячні за подальші рекомендації нашої компанії: Tadex.

Автор: Нирка Роман