Стенд “Класний куточок” має бути дійсно класним!

Володимир Маркопольский 16, Квітень 2020, 19:14 128
Стенд “Класний куточок” має бути дійсно класним!

Школа змінюється щороку, а в останній час можна сказати, мало не щомісяця. Зміни стосуються як вимог до освітнього процесу, так і до форми подання інформації. Постійним у будь-якому класі залишається осередок класного куточка.

Але й вимоги до цього стенду теж змінюються з урахуванням новітніх тенденцій. Засади Нової Української Школи, націленість освітньої системи України на впровадження інновацій дуже скоро відіб’ється і на оснащеності шкільних кабінетів. Тому наш магазин рухається в ногу з часом та пропонує Вам разом з учнями розробити та замовити класний куточок.Стенд “Класний куточок” має бути дійсно класним!

Як ми можемо створити класний куточок разом в вами?

  1. Ви можете взяти за основу один із сотні наших зразків з категорії “Класний куточок”.
  2. Разом з учнями визначити, яку цікаву інформацію діти хотіли б систематично отримувати, яку інформацію бажали б розміщувати на стенді самостійно (наприклад, вітати іменинників, розміщувати дипломи та грамоти).
  3. Пропонуємо Вам розробити девіз, правила Вашого класу, згадати й про обов’язки. Уявіть, як цю інформацію краще подати.
  4. Поміркуйте, чи потрібна Вам на стенді інформація про символіку України. В разі наявності окремого стенду з символікою варто розглянути варіант розміщення символіки Вашого міста, села, області. В такому випадку ми готові використати Ваші особисті фотографії, що зробить цей стенд дійсно унікальним.
  5. Обговоріть з учнями, які малюнки вони хочуть бачити на стенд в якості оздоблення: яскраві квіти, дітей-учнів, веселих олівців, навчальне приладдя.
  6. Намалюйте стенд Вашої мрії.
  7. Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом: напишіть електронного листа на скриньку або у Вайбер чи Телеграм.
  8. Отримайте макет, який поєднає всі Ваші побажання.
  9. Замовте стенди, оберіть зручний спосіб доставки та оплати.
  10. Отримайте свій стенд “Класний куточок”, який гарантовано буде слугувати багато років.

Таким чином можна замовити як класний куточок для початкової школи, так й для учнів середньої та старшої школи. Ми збережемо Ваш унікальний макет, тому Ви в будь-який час зможете замовити інші стенди для Вашого кабінету в єдиному стилі. Це можуть бути такі стенди, як “Календар природи” з кишенями та рухливими стрілками для визначення погоди, пори року тощо. “Словникова скарбничка” – стенд, який допоможе дітям запам’ятовувати нові слова. Стенди з безпеки життєдіяльності можуть бути як з кишенями для розміщення інструкцій та пам’яток, так й з тематичними малюнками. “Куточок читача” – стенд, який спонукає дітей до читання цікавих книг.

Стенд “Класний куточок” має бути дійсно класним!

Всі проекти класних куточків побудовані на принципі можливості зміни інформації на них дітьми, на активній участі їх в оформленні класу. У нас дуже багато задумів і ми завжди вітаємо ідеї з боку замовників!

Джерело: https://stendall.com/