Єрмак назвав представників ОРДЛО, яких хоче бачити на переговорах по Донбасу

Ірина Дубровська 2, Червень 2020, 10:46 151
Єрмак назвав представників ОРДЛО, яких хоче бачити на переговорах по Донбасу

Керівник офісу президента Андрій Єрмак вважає, що до переговорів із врегулювання конфлікту на сході України мають бути залучені визнані представники громадянського суспільства Донбасу, не причетні до військових дій.

Про це він заявив німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung.

“Якщо такі представники населення мають бути залучені до переговорного процесу, то вони повинні бути непричетними до військових дій або вбивств наших солдат, а також нічого не мати спільного з сепаратистськими та терористичними організаціями. Це мають бути визнані представники громадянського суспільства”, — сказав він.

Щодо проведення місцевих виборів на території ОРДЛО Єрмак вкотре зазначив, що це можливо лише після повного виведення з цієї території іноземних військ та незаконних збройних формувань і повернення Україною контролю над своїм кордоном.

Серед умов також безперешкодна діяльність ЗМІ, політичних партій та міжнародних спостерігачів.

2 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба разом із керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком прибули із робочим візитом в Німеччину. У складі української делегації також віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран, заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква та інші посадові особи.