Зеленський з сім’єю зупинився в найдорожчому готелі Оману. ФОТО

ДУМКА 5, Січень 2020, 19:07 491
Зеленський з сім’єю зупинився в найдорожчому готелі Оману. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський в Омані зупинився в елітному готелі, де найдешевший номер коштує $325 за одну ніч.

Ціни в готелі можна подивитися на сервісі Booking.

Зокрема, найдешевший номер на двох з видом на гори в цьому готелі обійдеться в 7 705 грн ($325), якщо бронювати його за тиждень.

При цьому представницький номер люкс на двох з видом на море за тиждень до в’їзду коштуватиме 29 894 грн (1263$) за добу.

На сторінці готелю зазначається, що вид з вікон номерів відкривається на гори Аль-Хаджар або Оманське море. Готель побудований на найдовшому пляжі в місті Маскате.

Читайте також:

Також клієнтам готелю пропонується спа-центр. Передбачена розважальна програма для дітей, що включає освітні заняття, футбол і теніс.

Крім цього, гості можуть ознайомитися з місцевою культурою і традиціями, пройшовши відповідні майстер-класи.

При готелі працюють три елітних ресторани і бар. При бажанні клієнта співробітники готелю можуть організувати прокат автомобіля.

Крім того, готель пропонує клієнтам фітнес-центр і безліч басейнів.

Готель має відмінні відгуки на туристичних сервісах.

Зеленський з сім’єю зупинився в найдорожчому готелі Оману. ФОТО Зеленський з сім’єю зупинився в найдорожчому готелі Оману. ФОТО Зеленський з сім’єю зупинився в найдорожчому готелі Оману. ФОТО Зеленський з сім’єю зупинився в найдорожчому готелі Оману. ФОТО Зеленський з сім’єю зупинився в найдорожчому готелі Оману. ФОТО