Зошити для першого класу за новою програмою

nick 18, Серпень 2020, 17:49 67
Зошити для першого класу за новою програмою

Робочі зошити – це те, що допоможе маленькому школяреві краще запам’ятати матеріал і лаконічно відновити його в письмовому вигляді.

1 клас – це найважливіший етап в житті кожної родини. Батьки вибирають для своєї дитини найкраще навчальний заклад, якісне шкільне приладдя. Серед шкільної літератури робочі зошити для 1 класу відіграють провідну роль в навчанні, тому що допомагають школярам краще запам’ятати великий обсяг інформації і відновити його в письмовому вигляді. Купить зошити для 1 класу можна в інтернет-магазині “Книгово” з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

Зошити для першого класу за новою програмою

Переваги робочих зошитів:

 • вони допомагають в концентрації уваги. Дітям непросто приділяти сили тільки виконання завдання, зазвичай на одну задачу виділяється до 15 хвилин. Далі йде перепочинок, перемикання на інший тип діяльності;
 • наявність додаткових матеріалів. З його допомогою найкраще зберігається мотивація, і зацікавленість;
 • допомога в закріпленні знань. Зошити включають завдання на розвиток мислення, навичок, пропонуються різні творчі завдання.

Нова Українська Школа зараз представляє реформовану організацію освіти дітей. Основна мета реформи – формування всебічно розвиненої людини, який буде готовий вчитися протягом усього життя. Збираючи дитину в перший клас, батькам знадобиться купити робочі зошити з таких предметів, як:

 • Математика;
 • Прописи;
 • Українська мова;
 • Читання;
 • Малювання;
 • Англійська мова;
 • Природознавство, або Я у світі.

Зошити для першого класу за новою програмою

Робочий зошит для 1 класу  іноді стає справжньою паличкою-виручалочкою під час оволодіння навчальним курсом:

 1. з нею першокласнику легше запам’ятовувати матеріал і відтворювати його в письмовому вигляді;
 2. чітко структурований матеріал забезпечує оволодіння алгоритмами, які спрощують виконання певних видів завдань або вправ;
 3. посібники цього типу допомагають відпрацювати і закріпити необхідні знання, вміння та навички;
 4. акуратно оформлені завдання служать першокласнику зразком і виробляють звичку вести записи ретельно і акуратно, без закреслень і помилок.

Чим особливі робочі зошити

Для першокласників в такі зошити поміщаються веселі і цікаві малюнки, унікальні завдання, а також в них поступово ускладнюється навантаження для учнів. При цьому, працюючи над унікальними завданнями, діти зазвичай не втомлюються і не помічають труднощі в роботі. Така робота вчить акуратності і посидючості, що дуже важливо для маленьких школярів.