Чому Зеленського знищить його ж виборець

ДУМКА 20, Жовтень 2021, 01:01 605
Чому Зеленського знищить його ж виборець

Зі сторінки президента України в instagram видалили повідомлення про необхідність вакцинації від коронавірусу. Сталося це через хейтерської атаки з боку шанувальників глави держави.

Володимир Зеленський ще не раз зіткнеться з нерозумінням з боку власних шанувальників в елементарних речах. Найвідданіші прихильники Зеленського це люди, які дійсно вірять у шкоду вакцинації, вони вірять в те, що війну з Росією можна припинити легко, треба просто перестати стріляти, вони вірять, що закон про олігархів дійсно змусить найбагатших людей країни ділитися своїм статком з населенням, вони вірять, що долар можна знову зробити по 5 одним указом президента.

Чому Зеленського знищить його ж виборець

Цих людей телебачення, до якого Зеленський має саме пряме відношення, вирощувало дуже довго, люди виховані на “битвах екстрасенсів” і “кварталах 95” не можуть і не хочуть розуміти, що вакцинація дійсно потрібна для їх же здоров’я, що чіпувати Васю з Вінниці, щоб дізнатися, з ким з друзів наступної п’ятниці він піде бухати, не має ніякого сенсу.

2021 рік вже добігає кінця, а обіцяний Зеленський економічний прорив на цей рік так і не відбувається, і схоже, вже ніхто на нього не сподівається, аби не було гірше, хоча саме прихильником зепрезедента належить гасло “гірше не буде”.

Далі для влади буде тільки гірше, поодинокі обурення будуть поступово перетворюватися на пожежі, які гасити вже не буде ні сил ні можливостей. Саме тоді Зеленському згадають його обіцянки закінчити війну, посадити всіх злодіїв, його офіси простих рішень, обіцянки про економічні прориви і згадає це все саме його виборець, якому марно пояснювати, що економіка це дуже складна структура, що війну неможливо закінчити тому, що цього не бажають в Кремлі. Його виборець вимагатиме все і зараз.

Поки Зеленський звинувачує в провалах Порошенка і своїх колишніх соратників, з якими він прийшов до влади в 2019 році, така натура у президента, він завжди знайде винуватого в своїх провалах. У цьому Зеленський дуже схожий на свого виборця, який готовий звинуватити кого завгодно в своїх бідах, тільки не себе.

Рано чи пізно президент почне у всьому звинувачувати населення країни і вже цього Зеленському його виборець не пробачить.

Володимир Маркопольський