Два місяці влади Зе: рейтинг падає, а результатів немає

ДУМКА 19, Липень 2019, 01:37 812
Два місяці влади Зе: рейтинг падає, а результатів немає

Я, звичайно, розумію, що технології політичного виживання мають на увазі і шоу в тому числі. Хліб і видовища народ вимагає завжди і в будь-якій країні – тільки останні 5 років нам показували видовища більш масштабні:

– перший повноцінний військовий парад. Коли сльози на очах і гордість;

– отримання Томосу. Якого все-таки рівня було це “видовище”, яке до речі не оцінили маси!

– відкриття ЦНАПів по Україні; лікарні, школи, аеропорти, нові дороги, Бескидський тунель, перехід на стандарти НАТО…

Такі “видовища” – як виявилося, для вишуканої публіки. Це як піти на концерт унікального Виконавця-або дешевої Лоліти в трениках на тіло що розплилось. У першому випадку-не кожен зрозуміє, але безумовно там і цінність, і самоповага, і інша культура, і суспільство інше. А в другому – ну, те, що ми бачимо зараз.

Вони розробили план на 100 днів. Але як сказав представник президента Стефанчук – “кожен день приносити несподіванки”. Тому постійно щось коригують.

Ну, які там можуть бути “несподіванки”? Росіяни знову кордон перейшли? Маріуполь знову обстріляли? Порошенко втік з країни і залишив на рахунках 108 133 грн 65 коп.? На всю Україну? Цього навіть не вистачить на те, щоб підігнати трап до літака Зеленського. Навпаки – у нас виявляється є зайві гроші на роздутий штат нових чиновників і всякі витівки. І замість масштабних і що більш важливо “якісних” як для країни видовищ нам показують, як попередньо виливши фекалії в Чорне море в Одесі – там скупали нового президента. Це, звичайно, смішно.

АЛЕ ДЕ РЕЗУЛЬТАТИ?

Кожна поїздка в регіони за бюджетні гроші, кожен “відпочинок” на Ніагарському водоспаді з дружиною і Богданом за бюджетні гроші, кожен переліт, кожну нараду – повинні приносити результат воюючою країні.

– нахамив виборному чиновнику? Ок. Результат?

– звільнив не дивлячись главу чогось там? Наслідки і результат?

– заборонив екологічній службі проводити перевірки? Результат?

100 днів швидко пробіжать, а який результат твоїх катань по країні і по “канадам”? Якщо в результаті свого вояжу тебе навіть на канадський корабель в Одесі не пускають (не буду голослівною, є слух, хотілося б підтвердження).

Це видовища рівня російської співачки на сцені країни, яка вимагає чогось більшого.

Нічому не вчимося, правда?

А що ж він там обіцяв:

– посадити… Ну припустимо. Але тут поле для діяльності велике, а ось садити не всіх Ігор Валерійович дозволяє. Є і корисні, і свої, і куми, і откупившиеся.

– вивести економику з тіні… Боюся, бізнес навпаки забився наглухо в тінь, тому що поновлюються і перевірки і побори, і бездумна трата наших же податків новою “командою”. Ок, виводьте, якщо зумієте. Рейдерські захоплення вже відбуваються, переділ власності вже почався. Виводьте.

– референдум про НАТО. Ну, тут лоханулись, передбачувано. НАТО у нас в крові, і референдум-це справа вчорашнього дня, адже курс на НАТО вже прописаний в Конституції, яку звичайно ж ніхто не читав.

– тариф. Ну, дослівно не обіцяли, звичайно. Але “перейти на забезпечення своїх потреб за рахунок власних ресурсів” – що з цього розуміє сам “президент”?

Час летить швидко. Рейтинг падає швидко. Золотовалютні резерви тануть теж. А результатів немає.

Це не робота – це чергові гастролі. Хто на що вчився.

Ну-у-у-у… Я очікувала більшого.

Олена Кудренко