Раціо – невідоме українцям слово або чому Порошенко не садить Свинарчуків

ДУМКА 13, Березень 2019, 16:49 713
Раціо – невідоме українцям слово або чому Порошенко не садить Свинарчуків

Декілька днів пролистуючи соціальні мережі, дивуюся частині українців, які радісно розганяють зраду, підтримуючи сіро-синіх чоловічків з Нацкорпусу.
На їхню думку всі випади так званих націоналістів в бік президента справидливі та мають бути підтримані. Бо армія розкрадається, а Порошенко на цьому збагачується, бо це ж по ТВ показали.

Хотілось би цим людям, яким скоріш за все тяжко давалася шкільна програма, роз’яснити чим демократична держава, якою намагається бути Україна відрізняється від толітарної, якою є наш основний ворог в лиці РФ.

В демократії є незалежні гілки влади, обов’язки яких розділені. Так, щоб посадити будь-кого потрібно, щоб силові органи провели розслідування, а потім через суд було доведено вину звинуваченого. І врешті, після всіх процедур, саме суд виносить своє рішення стосовно потрапляння підозрюваного до тюрм.

В свою чергу в тоталітарній країні кого садити а кого відпускати одноосібно вирішує одна людина в лиці: президента, царя, барина, будь-кого хто дану країну очолює.
Судячи з ваших закликів до Порошенка ви бажаєте жити в тоталітарній системі, де за все відповідає одна людина. Тоді вам товарищі варто прослідувати в напрямку сходу.

Тому, перед тим як підтримувати чиїсь заклики і лозунги, варто хоть трішки включити голову і подумати в якій країні ви бачите своє життя і життя своїх дітей.

А у випадку, якщо вам так сильно не подобається нині діючий президент в демократичному суспільстві є вибори, які як нагадаю відбудуться через три тижні, йдіть та голосуйте проти, а не влаштовуєте провокації. Бо у толітарній країні вибори нічого не вирішують.

Такщо думайте!!!!