Вбивство Шишова – акт тероризму проти України

ДУМКА 3, Серпень 2021, 17:42 2482
Вбивство Шишова – акт тероризму проти України

Вбивство білоруського опозиціонера Віталія Шишова матиме далекосяжні і дуже серйозні наслідки як для української влади, так і для України в цілому.

Віталій Шишов зник вранці 2 серпня в київському парку, де він часто займався спортом, а вже наступного ранку, 3 серпня його наші повішеним в тому ж парку.

Правоохоронці серед основних версій назвали як самогубство, так і вбивство з імітуванням суїциду. При на тілі загиблого було знайдено кілька травм, зокрема здерта шкіра на коліні, грудях, носі і травму губи. Це вказує на можливу боротьбу між загиблим шишовим нападниками, які хотіли замаскувати вбивство під суїцид.

Організація, яку очолював Шишов була направлена допомога біжучим від режиму Лукашенка білорусам, крім того, організація допомагала виявляти агентуру, якою Лукашенко намагається нашпигувати сусідні країни, а саме Литву, Польщу і, звичайно, Україну.

У країнах ЄС вже закликали розслідувати даний злочин, а в Європарламенті навіть вже заявили, що це справа рук диктатора Лукашенка, зокрема таку заяву зробила німецька депутатка Віола фон Крамон.

Білоруські спецслужби не просто так хотіли ліквідувати саме Шишова, оскільки він проробляв серйозну роботу і був великою перешкодою для роботи їх агентури в Україні. Цікаво, що днями журналіст Юрій Бутусов повідомляв наявну у нього інформацію про те, що СБУ продовжує роботу зі спецслужбами Білорусі і надає їм оперативну інформацію. Сам факт того, що Україна продовжує співпрацювати зі спецслужбами країни, президента якої вона не визнає, є дуже тривожним.

Все оточення Шишова стверджує, що у нього не було ніяких суїцидальних нахилів, він ніколи не вів ніяких розмов про самогубство, а навпаки, збирався довго і плідно працювати.

Цілі Лукашенка абсолютно зрозумілі, диктатор, який оговтався від шоку, намагається розплатитися зі своїми кривдниками за страх, який він пережив. Також це вбивство спрямоване на те, щоб залякати опозицію, принаймні показати, що в Україні ніякого захисту не буде. Примітно, що співробітники організації Шишова і він сам, неодноразово зверталися в СБУ з повідомленнями про те, що за ним ведеться стеження. Зрозуміло, що за такою людиною будуть полювати шпигуни диктатора Лукашенка, проте реакції не послідувало ніякої.

СБУ в солідніший час зайнято “більш важливими справами”, наша розвідка зайнята викраденням судді Чауса на території дружньої Молдови, а потім втечею від детективів НАБУ по всій країні, оскільки хоче отримати від Чауса свідчення на основного опонента президента Зеленського Петра Порошенка. Українські політики і раніше використовували спецслужби для боротьби з політичними опонентами, але те, що коїтися останнім часом, викликає питання, а у нас взагалі є спецслужби, або вони остаточно перетворилася в прислугу офісу президента?!

Це не просто вбивство білоруського опозиціонера, це терористичний акт проти всієї України, керівництво країни має негайно припинити будь-які контакти з режимом Лукашенка, а також направити всі зусилля на те, щоб максимально скоротити будь-яку співпрацю з Білоруссю.