З-за рояля вже видно початок кінця Зеленського

ДУМКА 20, Жовтень 2021, 23:21 939
З-за рояля вже видно початок кінця Зеленського

Президентський рейтинг Володимира Зеленського опустився нижче 25%, згідно з опитуванням КМІС, таким чином для президента настає момент, коли вже ніякі шоу з РНБО, погрозами виселень з держдач в Конча-Заспі просто не працюють.

За останній рік стало ясно, що Офіс президента абсолютно не цікавить майбутнє України, люди, які обліпили Зеленського у дерибанять бюджет, хочуть тільки одного, щоб він залишався біля керма якомога довше. Тому канцелярія Зеленського працює виключно на його рейтинг. Деякі джерела повідомляють, що в ОП активно розробляють план, щоб вибори президента перенести на більш ранній термін, а не проводити їх, як годиться, після виборів до Верховної Ради. Таким чином в ОП хочуть продовжити президентство Зеленського, тому що навіть там вже сумніваються, що у нього буде можливість виграти вибори в 2024 році.

Поки Зеленський бачив конкурентів тільки в Кличка і Порошенка, саме тому відбувалися постійні атаки силовиків на різні держустанови Києва. ОП переслідує відразу дві мети, усунення потенційного конкурента на виборах і отримання доступу до бюджету столиці. Але команда президента не врахувала, що в Україні завжди дуже любили скривджених владою, особливо, якщо кривдник переслідує свого конкурента не з політичних мотивів, а виключно з корисливих мотивів.

Сам Зеленський відчуває відверту неприязнь до Порошенка, президент навіть знайшов “руку Порошенка” в розслідуванні Pandora Papers, яке вказало на офшорні рахунки багатьох світових політиків, у тому числі і президента Володимира Зеленського, у якого в офшорах знайшли 40 мільйонів доларів. Але, мабуть, його вмовили не йти у відверту атаку на п’ятого президента, оскільки останній в такому положенні відчуває себе як риба у воді і буде стрімко набирати рейтинг.

Ще одна помилка президента і його команди полягає в атаці на вже колишнього спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Сам Разумков стверджує, що його прибрали за те, що не хотів виконувати вказівки офісу президента, якщо вони йшли в розріз із законом.

Але саме відставка Разумкова найсильніше вдарить найближчим часом по рейтингу президента. Справа в тому, що і спікер і президент грають приблизно на одному електоральному полі, а до Разумків серед виборців претензій набагато менше, ніж у Зеленському. Тому такий вчинок в майбутньому може зіграти фатальну роль в поразці Зеленського на наступних виборах.