Зеленський заявив, що тільки він може “правильно” оцінити своє президентство

ДУМКА 23, Квітень 2020, 01:31 2048
Зеленський заявив, що тільки він може “правильно” оцінити своє президентство

Я змогла подивитись фільм президента спокійно тільки до 4:19, і в мене пішов дим вухами. Чому? Тому що людина говорить, що тільки він може відверто розказати про свої успіхи і помилки, а далі чеше про свої успіхи, яких нема.

1. Ми прийняли закон про імпічмент. Так, тільки там така процедура, що відправити вас у імпічмент в принципі неможливо.

2 Ми зняли недоторканність. Ага. Насправді ви її посилили, і зробили депутата залежним від генпрокурора. Привіт усім фанатам Рябошапки. Як вам тепер?

3. Ми зупинили кнопкодавство. Ага. В мене перед очима ще досі той регламентний комітет, де Ірину Геращенко за “зєльоних чєловєчків” покарали сильніше, ніж усіх ваших кнопокодавів разом.

4. За 8 місяців ми прийняли 189 законів, де є така статистика? Є статистика, що попередня Рада за півроку прйняла 173 закони, а нова 152. А зважаючи на те, що ця Рада витратила 2 місяці на боротьбу з правками в закон про землю, сумнівно, що ваш показник буде кращим ніж у попередників.

5. Ми не можемо звільнити людини на держпідприємстві, бо там конкурси… Гм, ви так часто міняли закон про держслужбу, що громадські активісти Петра Порошенка за це б уже розіп’яли. А ще я пригадую, як я подзвонила такому собі Синиці призначеному вашими на ОПЗ, а він кинув слухавку якомусь дівчаті, яке мене переконувало, що я не відрізняю жіночий голос від чоловічого і помилилася номером. Норм перезавантаження, якщо людина не може пояснити, яким макаром її занесло на посаду. Ну, ок я вірю, що брат Єрмака з дитинства любив різні схемочки. Їдемо далі.

6. “Більше місяця не було вихідних, але ми домовились не жалітися”. От і правильно, бо у тих, хто працює на землі їх немає все життя. Про батіків і та дітей пропустимо, цих людей справді завжди шкода – вони стали заручниками вашого вибору.

7. “Коли ми перезавантажимо всі правохоронні органи”… А можна не робити цього? В країні вже можуть вже не поміститись ці потьомкінські дєрєвні з переконкурсами. Давайте просто розведемо післідність і не будемо цими органами користатись в політичних цілях!

8. Оці згадки про справи Пашинського, Свинарчуків і Альперіна і що їх відпустили суди. Відпустили, бо я вас не дуже люблю, але я не хотіла б, щоб вас наступники саджали ось так. І це негуд саджати людину, якщо її затримують за картину, а не за ті оборудки, які озвучили на всю країну. А ще, навіть коли людина король схем в сірому імпорті не треба його на всю країну називати “королем контрабанди”. Там на нього нормально було зібрано в НАБУ, а ви своєю реплікою з залу дали йому всі козирі на похід в ЄСПЛ. Ну і змусили нас подумати, що свій диплом з права ви в принципі відтанцювали у КВН.

9. “Ми підготували судову реформу…” Так, перед цим ви уже одну прийняли, яку не можна виконати. Вона провалялась мертвим мотлохом півроку, допоки її частково не скасував КС, потім частина вашого Офісу поплакалась, що це все Рябошапка винен, і ви пішли писати нам щось нове. Сидимо, чекаємо!

10. Малий бізнес роками чекав цих законів? Закон про РРО? ну, не думаю:)

А тепер уявіть, Володимир Олександрович, яке б у нас з вами вийшло інтерв’ю 🙂 Але ж його не буде. Закон теплої ванни ви засвоїли добре.

Татьяна Николаенко