Депутати Красноярського краю росії хочуть експропріювати зерно на окупованій Херсонщині

ДУМКА 28, Квітень 2022, 01:52 3759
Депутати Красноярського краю росії хочуть експропріювати зерно на окупованій Херсонщині

Депутати законодавчих зборів Красноярського краю росії прийняли ухвалу, в якій вони ініціюють еспропріацію (примусове вилучення, – ред.) зерна з територій Херсонської області України, які тимчасово окупували російські війська.

Відповідне рішення опубліковано на сайті Законодавчих Зборів Красноярського краю Росії, передає “Думка“.

“Депутати на засіданні майже одноголосно підтримали рішення про ввезення зерна з Херсонської області, яку частково взяли під контроль ЗС РФ у рамках проведення Спецоперації на території України. Оскільки в краї функціонує лише одне підприємство з виробництва огірків, а нестача інших овочів та зернових культур у внаслідок запровадження іноземних санкцій відчувається гостро не тільки в Красноярському краї, а й на федеральному рівні повсюдно, експропріація надлишків торішнього та нинішнього врожаю фермерів Херсонського регіону стане одним із інструментів надання допомоги малим формам господарювання, споживчим кооперативам”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, голова комітету Владислав Зирянов закликав інші регіони Росії також зайнятися вивозом зерна з окупованих територій України.

«Незважаючи на те, що логістика передбачає морські та наземні перевезення великої протяжності, такий підхід буде економічно обґрунтованим, враховуючи відхід з російського ринку багатьох постачальників насіння, добрив, а також значні витрати на тепло та електрику для вирощування власних овочів та фруктів. Після досягнення всіх цілей військової операції РФ в Україні, збільшити обсяги постачання для внутрішнього російського споживача можна буде також за рахунок переміщення продовольства з інших південних регіонів, взятих під контроль», – упевнений він.

Депутати Красноярського краю росії хочуть експропріювати зерно на окупованій Херсонщині