“Слуги народу” підготували законопроект про “нульове декларування”

consaidin 24, Червень 2020, 18:44 429
“Слуги народу” підготували законопроект про “нульове декларування”

Законопроєкт щодо запровадження так званого нульового податкового декларування наразі погоджується між гілками влади і буде представлений найближчим часом.
Про це журналістам у вівторок розповів голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (“Слуга народу”).

“Щодо нульового декларування – дійсно законопроєкт є, дійсно, він погоджується сьогодні з усіма гілками влади. Я думаю, що найближчим часом ми його представимо вам”, – сказав Гетманцев.

Депутат також розповів, що передбачає цей законопроєкт.

“Детальніше, 5% – загальна ставка декларування, 9% – якщо активи перебувають за кордоном або якщо гроші перебувають за кордоном, 2,5% – якщо гроші вкладаються в державні облігації внутрішньої позики. Буде, якщо я не помиляюся, 9 місяців на декларування. Амністія – справа добровільна, ніхто нікого примушувати не буде”, – зазначив Гетманцев.

При цьому депутат уточнив, що “нульове декларування” навряд чи встигнуть запровадити до осені.

Читайте також: Уряд планує цього року запровадити “нульову декларацію”
Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 11 червня під час пресконференції на тему “100 днів уряду” повідомив, що Кабінет міністрів планує вже цього року запровадити в Україні так звані нульові податкові декларації.