“Тедіс” не заплатив 3,4 млрд в бюджет, а влада хоче забрати останнє у ФОПів, – депутат

ДУМКА 2, Грудень 2020, 22:08 120
“Тедіс” не заплатив 3,4 млрд в бюджет, а влада хоче забрати останнє у ФОПів, – депутат

Народний депутат України Олександр Качура вважає, що “Податковий майдан” не закінчиться після вчорашнього голосування у Верховній Раді з відстрочення фіскалізації, а навпаки – тільки по-справжньому почнеться, тому що держава чинить тиск на дрібних підприємців, але не здатна змусити олігархів платити податки.

Про це він заявив сьогодні з трибуни Верховної Ради України.

“І після вчорашнього голосування багато депутатів з нашої фракції думають, що на цьому закінчиться податковий майдан. Ні. Він тільки починається. Я впевнений, що підприємці будуть обурюватися ще більше, тому що виходили вони не за відстрочку фіскалізації – а за повне скасування.Чому? Тому що вони відчувають несправедливість і питання тут не в касових апаратах. Ми почали займатися маленькими, а повинні – великим бізнесом, який не платить податки і виводить гроші в офшори.

Простий приклад. Тютюновий монополіст “Тедіс Україна”, який програв суд українській державі і повинен заплатити 3 мільярди 400 мільйонів гривень, офіційно заявляє – ми не будемо платити. Прошу правоохоронні органи, виконавчу службу, Антимонопольний комітет подивитися на це. Подивіться на олігархат, подивіться на великі компанії, які не платять податки, замість того, щоб затягувати петлю на шиї малого бізнесу і забирати у них останнє”, – сказав Качура.

Качура також додав, що “в Україні для великих компанія” особливі закони”, а для маленьких – фіскальний тиск і тиск держави”, що є несправедливим і провокує протести.