Українці почали стрімко бідніти

ДУМКА 4, Листопад 2021, 23:11 92
Українці почали стрімко бідніти

Більше половини українських родин значно збідніли за останній рік. Згідно зі статистичними дослідженнями, матеріальне становище покращилося всього у семи з половиною респондентів.

Зокрема, за даними опитування, близько 66% респондентів висловили згоду з тим, що протягом двох останніх років вони стали біднішими. Для 35,3% опитаних два останні роки не стали поганими, але і про поліпшення говорити не доводиться, по заробітках все залишилося на колишньому рівні.

І тільки для 7,5% останні два роки стали успішними в плані поліпшення матеріального стану. Якщо ж говорити про причини, які і призвели до погіршення матеріального стану українців, то вони традиційно не змінилися.

Велика частина учасників опитування називають головною причиною некомпетентність влади. 39,1% віддали перевагу саме такому варіанту. На другому місці-корупція в країні. Друга причина набрала ненабагато менше в процентному співвідношенні, а саме-35,4%.

Трохи більше 10% бачать причину погіршення економічної ситуації в пандемії коронавірусу. Ще 10% вважають, що в такій ситуації винна агресія на сході.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні з наступного тижня почнуть відстороняти від роботи невакцинованих співробітників.