ОПУ розпорядився змінити аватарки ОДА в соцмережах на “Велике будівництво”

consaidin 19, Червень 2020, 20:16 215
ОПУ розпорядився змінити аватарки ОДА в соцмережах на “Велике будівництво”

Все більше у повідомленнях президента Володимира Зеленського та депутатів від «Слуги народу» можна побачити згадок про програму «Велике будівництво». Але що це за програма?

Пошук в інтернетній мережі видає лише інтерактивну карту, сторінку проєкту в інтернеті, фейсбуці, де загальними фразами оголошені наміри побудувати сотні шкіл, лікарень, дитячих садочків, спортивних комплексів, тисячі кілометрів доріг в 2020 році.

Втім, жодного урядового документа, який би містив перелік об’єктів, умови участі в конкурсі цієї програми, умови відбору і бодай якісь критерії – немає.

Ситуацію спробував коротко роз’яснити народний депутат України VIII скликання, український громадський діяч Ігор Артюшенко:

“”Велике будівництво” розпочалося! Принаймні у фейсбуці.
Голови обласних державних адміністрацій отримали розпорядження змінити аватарки у соціальних мережах і додати напис “Велике будівництво”. Віднині все, що буде відбуватися під егідою ОДА, буде називатися “Велике будівництво”. Купили б/у тролейбус – “Велике будівництво”. В Гуляйпільському районі зіграли у пляжний футбол – “Велике будівництво”. Добудували сільську амбулаторію за програмою Петра Порошенка – “Велике будівництво”.”- підсумував він.

Немає опису світлини.

І справді, цю програму не затверджував уряд: її немає в нормативних документах. Це підтвердив також міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов:

“Для звичайних людей, для звичайних громадян не важливо, як бюрократично воно оформлено, чи йде в урядових чи інших документах, для людей важливий результат. Важливо, щоб будувалися нові об’єкти, нові школи, стадіони, садочки, щоб дороги, по яким ми їздимо кожного дня, були кращими, були європейського рівня. Вона існує на дії, тому що кожного дня будуються об’єкти.” – відповів міністр.