Зеленський заявив, що “Південмаш” може зрівнятись з компанією Ілона Маска

Ірина Дубровська 26, Серпень 2020, 17:51 1280

Президент Володимир Зеленський мріє зробити Дніпропетровщину космічним центром Європи.

Такі роздуми він висловив під час промови на презентації Стратегії розвитку Дніпропетровської області, повідомляє “Думка”.

“Моя мрія — аби Дніпропетровська земля стала космічним мозком і серцем не просто України, а всієї Європи. Ми захоплюємось дуже часто Ілоном Маском, аплодуємо його проєктам та чомусь забуваємо, що у нас є Південмаш, є неймовірні спеціалісти, які мають унікальні знання та мають унікальний досвід. Держава завжди буде їх підтримувати та розкриє цей потенціал максимально”, – розповів Зеленський.

За його словами, потенціал області — це не тільки місто Дніпро, тут також є багато потужних міст — Кривий Ріг, Кам’янське, Нікополь, Павлоград та багато інших.

“Сильні сторони регіону — це, у першу чергу, гірничо-видобувна промисловість, металургія, енергетика, харчова та аграрна сфери. Перспективними для розвитку є екологічна сфера та інфраструктурні проєкти. І мова не лише про міжнародний аеропорт “Дніпро”, куди б мені дуже хотілося прилетіти вже наступного візиту”, – підкреслив президент.