Бьюті-лайфхаки, що знадобляться кожній жінці

consaidin 23, Серпень 2020, 14:35 101
Бьюті-лайфхаки, що знадобляться кожній жінці

Існують поради та бьюті-хитрощі, які допоможуть у догляді за собою.

Знаючи кілька лайфхаків, легше досягти бажаного результату, пише “Думка”.

За допомогою одного з лайфхаків, ви можете зробити тональний засіб світлішим, якщо він не підійшов вам по тону. Для цього варто додати в нього зволожувальний крем, і засіб стане світлішим на кілька тонів. Щоб туш ідеально лягала на вії, її потрібно попередньо нагріти. Якщо туш засохла, подарувати їй друге життя можна, додавши до неї кілька крапель рідини для лінз.

У разі потреби, підводку для очей можна замінити тушшю для вій. Для створення стрілок знадобиться пензель зі скошеним кінцем. Щоб візуально зробити погляд свіжішим, варто промалювати внутрішню лінію нижніх повік білим олівцем.

Якщо ви полюбляєте самостійно робити манікюр звичайним лаком, в нагоді стане кукурудзяне борошно. Завдяки борошну можна досягнути матового ефекту, додавши його до верхнього шару покриття.

Зробити парфум більш стійким, допоможе вазелін, намазаний на пульсуючі зони на тілі – поверх нього нанесіть улюблений аромат.

Щоб додати тіням насиченості та виразності, варто під час фарбування нанести на повіки тонку основу з білих тіней або олівця. Надто твердий олівець для очей стане м’якшим, якщо попередньо нагріти його кінчик. Консилер під очі наносьте трикутником та ретельно розтушовуйте, для природного ефекту. Додаткового об’єму віям надасть пудра, нанесена перед використанням туші.

Щоб вуста стали пухкими, додайте краплю ментолової олії у ваш блиск. А щоб візуально їх збільшити скористайтесь білим олівцем – нанесіть його по центру та розтушуйте, після цього нанесіть блиск для губ.

Наступний лайфхак стосується волосся. Для того, щоб воно виглядало густішим затушуйте лінію розділу волосся тінями, що по кольору та відтінку відповідає кольору вашого волосся.

І запам’ятайте, на красу та здоров’я шкіри, волосся і нігтів дуже впливає харчування та кількість випитої води. Випивайте мінімум 1,5 літри чистої води на день. Слідкуйте, щоб харчування було збалансованим: додайте в раціон горіхи (найрізноманітніші), м’ясо, риба і морепродукти, зелень, різні види капусти, овочі, фрукти і ягоди. Все це допоможе залишатись в тонусі та чудово виглядати.