Соратники по “русскому миру” кинули антимайданівця “Топаза”. ВІДЕО

ДУМКА 25, Лютий 2019, 12:40 260
Соратники по “русскому миру” кинули антимайданівця “Топаза”.  ВІДЕО

Один із командуючих антимайданівцями в Києві Ігнат Кромський з позивним “Топаз,якого було звільнено із харківського СІЗО минулоріч у вересні, розшукує своїх колишніх поплічників, які незаконно привласнили кошти пожертвувані  “харківським в’язнями совісті”. Даною інформацією поділився журналіст Денис Казанський у Facebook.

Однодумці “Топаза” Констянтин Долгов та Ксенія Шкода організували збір коштів для допомоги антимайданівцю,що відбував термін у СІЗО, та гроші не були використані за призначенням.

«Поки Топаза судили, Долгов і Шкода в Москві збирали пожертви для допомоги «харківським в’язням совісті»,  ось тільки до самих в’язнів, як виявилося, нічого не дійшло. Все, як завжди, вкрали по дорозі. Класика з серії «російські своїх не кидають», – підсумував Казанін.

Журналіст розповів, що після того, як Ігната Кромського звільнили із СІЗО, він непогано почувається та спокійно з’являється на вулицях Харкова, не турбуючись про переслідування “кривавих фашистів”.

«У багатьох «героїв Новоросії», що не потрапили в лапи «українських карателів», справи йдуть набагато гірше – сидять на підвалах у своїх, без адвокатів і будь-яких перспектив. Або взагалі в могилах, убиті в розборках своїми соратниками або російськими кураторами, як земляк Топаза – Жилін », – додав журналіст.

Помните Топаза, который сначала был одним из командиров антимайдана в Киеве, а затем присоединился к харьковским сепаратистам и попал в тюрьму? Осенью прошлого года он вышел на свободу. И теперь спрашивает у своих бывших соратников Константина Долгова и Ксении Шкоды, где деньги, которые они собирали для него, пока он сидел.Пока Топаза судили, Долгов и Шкода в Москве собирали пожертвования для помощи "харьковским узникам совести", вот только до самих узников, как оказалось, ничего не дошло. Все, как обычно, украли по дороге. Классика из серии "русские своих не бросают". Кстати, Топаз после выхода из застенков плюшевой хунты выглядит вполне неплохо и спокойно гуляет по Харькову. Никакие кровавые фашисты его не преследуют и не мешают ему говорить на родном языке. У многих "героев Новороссии", не попавших в лапы "украинских карателей", дела обстоят гораздо хуже – сидят на подвалах у своих, без адвокатов и каких либо перспектив. Или вообще в могилах, убитые в разборках своими соратниками или российскими кураторами, как земляк Топаза – Жилин.

Опубліковано Денисом Казанским Неділя, 24 лютого 2019 р.

Варто нагадати,що Ігнат Кромський, який брав безпосередню участь в Антимайдані та виявився одним із харківсьих сепаратистів, був звільнений із СІЗО восени минулого року. Тоді, при зустрічі з активістами, “Топаз” змушений був відповісти на запитання про Донбас, Путіна та бойовиків.