Ткаченко: сюжет 1+1 про братовбивство Порошенка – спірний

consaidin 12, Червень 2020, 10:59 164
Ткаченко: сюжет 1+1 про братовбивство Порошенка – спірний

Міністр культури та інформаційної політики, ексгенеральний директор медіахолдингу «1+1 Медіа» Олександр Ткаченко назвав «спірним» прикладом журналістики сюжет «плюсів» про колишнього президента України Петра Порошенка. У ньому йшлося про те, що він нібито може бути причетний до вбивства свого брата. Про це Ткаченко сказав в ефірі програми «Мокрик по живому» на «Громадському».

«Ми багато чуємо про один конкретний факт, який подається в публіцистичній програмі з цитатою певної людини з розмовою про те, що за тим, що говорить певна людина, є така історія. Можна звертати (увагу, – ред.) на один-єдиний факт, який є дискусійним. Однак я б хотів, щоб ми звертали увагу на багато інших фактів», – заявив міністр.

Він пояснив, що має на увазі велику кількість «маніпуляцій, фейків, провокацій» щодо висвітлення Володимира Зеленського на каналах, які пов’язують, зокрема, з Порошенком. Ткаченко назвав такі сюжети «жахливими прикладами роботи журналістики».

На питання, як Ткаченко оцінює вищезгаданий сюжет «1+1» про Порошенка, він сказав: “Я відношу його до спірних (прикладів журналістики, – ред.)”.

Нагадаємо, 23 березня 2019 року на каналі «1+1», власником якого є олігарх Ігор Коломойський, вийшла програма «Українські сенсації», присвячена президенту Петру Порошенку. У програмі серед іншого президента звинуватили в організації численних корупційних схем і вбивстві власного брата Михайла.

Після цього голова фракції «Європейська солідарність» Артур Герасимов повідомив, що Порошенко має намір подати в суд на «1+1».