Ілон Маск назвав причину вибуху корабля Starship

ДУМКА 11, Березень 2021, 07:03 85
Ілон Маск назвав причину вибуху корабля Starship

Глава американської компанії SpaceX Ілон Маск назвав потрапляння гелію в двигун причиною вибуху прототипу корабля Starship після успішної посадки 4 березня.

Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

“Двигун SN10 мав низьку тягу через (ймовірно) часткове попадання гелію з паливного бака. Удар на (швидкості) 10 метрів в секунду зламав опори і частину «спідниці», — повідомив мільярдер.

За його словами, випробування SN11 будуть дещо змінені.

4 березня поточного року прототип Starship SN10 вперше здійснив успішну посадку, до цього всі тестові польоти завершувалися вибухом корабля при приземленні. Однак через кілька хвилин після успішної посадки корабель вибухнув.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Міжнародній космічній станції (МКС) знайшли нову тріщину в російському модулі «Звєзда», що призвела до витоку повітря, випливає з переговорів космонавтів із землею.

Крім того, повідомлялося, що між американськими і російськими фахівцями серйозна виникла суперечка щодо ремонту виявленої тріщини в перехідній камері російського модуля МКС.

Також ми повідомляли, що для того, щоб розвантажити частину вантажу космічних кораблів, вчені з трьох країн (США, Ізраїль, РФ), за підтримки компанії 3d Bioprinting Solutions спробують створювати продукти безпосередньо в космосі – друкувати м’ясо на 3D-біопринтері.