У NASA підрахували, за скільки днів людина може обійти Місяць

Христина Качоровська 6, Квітень 2021, 11:04 91

Обійти весь Місяць пішки для звичайної людини буде не так вже й просто, адже на шляху чекає чимало перешкод.

Але, як запевняють експерти NASA, якщо дуже захотіти, то обійти поверхню супутника Землі можна протягом 91 дня.

За розрахунками вчених, швидкість руху людини на Місяці – близько 5 км / год, що майже стільки ж, скільки і швидкість ходьби на Землі. Таку швидкість вдається зберегти навіть з умовою, що людина на Місяці знаходиться в скафандрі.

Виявляється, якщо з такою швидкість ходити, то за 91 день модно обійти всю поверхню Місяця. При цьому, в NASA уточнили, що це нереально, адже 91 день розрахований за умови, що людина буде рухатися постійно, без перерв та відпочинку.

А якщо ще врахувати те, що потрібно мати з собою запаси їжі, води і кисню – часу знадобиться ще більше. З огляду на всі ці фактори вчені прийшли до висновку, що для проходження Місяця знадобиться не 91 день, а в два рази більше.

Але і це далеко не самий реалістичний прогноз, адже потрібно враховувати поверхню Місяця: вибоїни і височини на поверхні також додадуть складнощів, адже їх доведеться обходити. А тому, час проходження переконатися ще на половину.

Тобто, за підрахунками NASA, щоб обійти всю поверхню Місяця потрібно близько півтора року. З огляду на те, що на сьогоднішній день пристрої для ходіння пішки по Місяці не існує, перевірити дослідження вчених на практиці не вдасться. Але, експерти впевнені, що подібний експеримент можна буде провести десь через 20 років.

Нагадаємо, раніше ми писали, что астрономи NASA виявили рентгенівські промені Урану.