Ганьба!: Депутат ОПЗЖ Волошин заявив, що в Україні немає суверенітету

consaidin 17, Липень 2020, 15:13 246
Ганьба!: Депутат ОПЗЖ Волошин заявив, що в Україні немає суверенітету

У п’ятницю, 17 липня, народний депутат від фракції ОПЗЖ Олег Волошин, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив про відсутність у суверенітету України.

Таку заяву було зроблено під час розгляду проекту постанови про визнання нелегітимним голосування за поправки до Конституції РФ в Криму (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

“Я вчора спеціально не прийшов на урочисте зібрання (з приводу 30-ої річниці Декларації про державний суверенітет України, – ред.), тому що нема чого відзначати – суверенітет повністю відданий зовнішнього управління. Країна, у якої немає суверенітету, не може відновити суверенітет над українським Кримом”, – сказав Волошин.

Після його слів у Раді почали скандувати “Ганьба!”. У свою чергу, спікер парламенту Дмитро Разумков зазначив, що піднімати в залі засідань питання, які ставлять під сумнів суверенітет і незалежність України, неприпустимо.

“Я звертаюся до всіх в цьому залі. Ми вчора з вами святкували річницю Декларації про державний суверенітет. І давайте в цьому залі ніколи не будуть підніматися питання, які хоч якось будуть ставити під сумнів незалежність, державний суверенітет, свободу і територіальну цілісність нашої держави”, – підкреслив він.

Після перерви народні депутати фракцій “Європейська солідарність”, “Голос” і “Слуга народу”, а також депутатських груп “Партія “За майбутнє” та “Довіра” зажадали від Разумкова направити запити в правоохоронні органи з метою перевірки висловлювань Волошина.

“Тільки що ми стали свідками плювка представника п’ятої колони в українському парламенті в тисячолітню історію України. Плювок, який був здійснений в пам’ять мільйонів українців, які загинули у боротьбі за незалежність України, які поневірялися по таборах, по тюрмах, по психіатричним лікарням”, – заявив співголова групи “Партія “За майбутнє” Тарас Батенко в оточенні інших депутатів.

Його підтримав у Facebook нардеп від “ЄС” Володимир Ар’єв, який зажадав відкрити стосовно Волошина кримінальне провадження.

“Якщо СБУ не відкриє проти цього мотлоху кримінальне провадження, у нас немає СБУ. Чистий стаття 110 КК (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, – ред.). І краще б він сам склав повноваження після цього. Добровільно”, – написав він.

Cкрин Facebook

Cкрин Facebook