Гладковський виграв суд проти Bigus.Info

consaidin 8, Липень 2020, 22:14 654
Гладковський виграв суд проти Bigus.Info

Подільський райсуд Києва ухвалив рішення у справі про захист честі, гідності та ділової репутації сина екс-заступник секретаря РНБО Ігоря Гладковського – позов задовольнили, інформацію, поширену в сюжеті «Друзі Президента крадуть на оборонці» зобов’язали спростувати. Рішення ще не вступило в законну силу і може бути оскаржене.

Про це повідомив адвокат Олега Гладковського Руслан Волинець в Facebook. Він також поділився фото рішення Подільського суду Києва на користь сина його клієнта.

Згідно з текстом рішення, яке також оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень, Подільський райсуд зобов’язав громадську організацію «ТОМ 14», що випускає «Наші гроші з Денисом Бігусом» та інші проекти, після набрання рішенням чинності спростувати інформацію про причетність позивача до корупції в «Укроборонпрому »як недостовірну. Суд зобов’язав зачитати в програмі спростування, в тому числі вказує що позивач «не має ніякого відношення до ТОВ” Оптімумспецдеталь “і схемами розкрадання мільйонів на оборонці, російської контрабанді та відмиванню грошей».

Рішення ще не вступило в законну силу і може бути оскаржене в 30-денний термін.