Глава т.з. “ДНР” наказав знищити позиції ЗСУ поблизу Горлівки

consaidin 5, Вересень 2020, 14:53 761
Глава т.з. “ДНР” наказав знищити позиції ЗСУ поблизу Горлівки

Сепаратисти самопроголошеної “ДНР” заявили, що інженерні споруди в районі населеного пункту Шуми є незаконними та вимагають їх знести.

Глава сепаратистів Денис Пушилін наказав здійснити обстріл українських військових позицій у районі селища Шуми Донецької області. Про це повідомили ЗМІ т.з. “ДНР” у суботу, 5 вересня, передає “Думка”.

“Офіційно заявляю, що відповідно до пункту “е” додаткових заходів мною прийнято рішення видати наказ про відкриття вогню по незаконно зведених інженерних спорудах у районі населеного пункту Шуми (600 метрів на північний схід від населеного пункту Шуми – район знову обладнаних українських позицій з центром з координатами 48 градусів 22 хвилини 57 секунд північної широти і 37 градусів 56 хвилин 55 секунд східної довготи)”, – заявив Пушиліна.

Ватажок сепаратистів повідомив про це українську сторону та закликав, щоб “з 08:00 7 вересня 2020 року була забезпечена відсутність особового складу в зазначеному районі”.

“Нам не потрібні людські жертви. Нам не потрібен зрив перемир’я. Ми хочемо тільки дотримання досягнутих домовленостей”, – підкреслив він і закликав ОБСЄ бути спостерігачами даної спецоперації в зазначений час.

Нагадаємо, минулого тижня Пушилін зробив заяву, в якій погрожував ЗСУ знищити позиції українських військових, якщо до 3 вересня не буде документально затверджена ліквідація зведених споруд на лінії зіткнення.

Також, українська сторона висунула звинувачення сепаратистам, щодо порушення режиму тиші на Донбасі. За даними штабу ООС, терористи заміновують території біля населених пунктів і отримують бойову техніку з РФ.