Глави Генштабу, ЗСУ та ВПС України подали до суду на Міноборони

Ірина Дубровська 31, Січень 2021, 11:59 200
Глави Генштабу, ЗСУ та ВПС України подали до суду на Міноборони

Командувач Повітряних сил Сергій Дроздов, начальник Генерального штабу Сергій Корнійчук і головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак подали в суд на Міністерство оборони. Причиною такого кроку стало, те, що міністр оборони Андрій Таран виніс їм сувору догану.

Глави Генштабу, ЗСУ і ВПС України подали до суду на Міноборони. Про це напередодні повідомили “Українські Новини” з посиланням на матеріали суду.

Повідомляється, що генералам оголосили сувору догану за результатами службового розслідування. Водночас причини службового розслідування і подальшої догани не називаються. Наказ про дисциплінарне стягнення був підписаний 27 листопада 2020 року. У зв’язку з цим військові подали позови до суду з проханням визнати незаконними суворі догани й скасувати наказ. Дроздов подав позов до Вінницького окружного адміністративного суду, його розгляд відбудеться 3 лютого. Корнійчук і Хомчак подали позов до Окружного адмінсуду Києва. Хомчак просить суд визнати протиправними дії посадових осіб Міністерства оборони в ході проведення службового розслідування, призначеного наказом Міністерства оборони від 21.11.2020 №429, при складанні акта службового розслідування від 26.11.2020 №167дск і при прийнятті абзацу 2 пункту 1 та пункту 2 наказу Міністерства оборони України від 27.11.2020 №12КП ДЕК “Про результати службового розслідування”. Також він просить визнати протиправними та скасувати абзац 2 пункту 1 та пункт 2 наказу Міністерства оборони 27.11.2020 №12КП ДЕК “Про результати службового розслідування”. При цьому головнокомандувач не надав суду документ про сплату судового збору в розмірі 2,5 тисячі гривень. У зв’язку з чим суд залишив позов без руху і дав Хомчак 5 днів для усунення недоліків.